Dovolená Madagaskar

Baví vás cestovat? Hledáte nová témata pro své fotografie? Zajímáte se o přírodu? Chtěli byste pozorovat vzácná zvířata v jejich přirozeném prostředí? Splňte si své sny a vyzkoušejte exotické zájezdy zaměřené na poznávání přírody a kultury! Co třeba dovolená na Madagaskaru?

Kam vás naše zájezdy zavedou? Často do míst, která nejsou turisty příliš navštěvovaná. A někdy ani nejsou snadno dostupná. Zato uvidíte to, co se povede jen málokomu. Především se setkáte s tvory, o jejichž existenci jste možná zatím vůbec netušili. Při tom dbáme na to, abyste měli možnost přivést si domů unikátní OBRÁZKY z CEST.

Na většině zájezdů je po celou dobu přítomen prověřený místní, anglicky mluvící průvodce. Věříme, že je to správná cesta k hladkému průběhu zájezdu a zvládnutí bohatého programu. Vždyť nejdražší je na exotických cestách váš čas...

Aktuálně se specializujeme na Madagaskar. Dovolená na Madagaskaru patří k tomu nejhezčímu, co můžete během svých exotických cest zažít.

Dovolenou na míru a program speciálně uzpůsobený potřebám fotografů divoké přírody můžeme připravit také na ostrově Borneo.

Na našich zájezdech zvířata ve volné přírodě zaručeně uvidíte, a zblízka!

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s CK Novalja a CK Rajbas.

Sledujte nově přidané fotografie na facebooku.

SDÍLEJTE S NÁMI NAŠE NADŠENÍ Z PŘÍRODY!

Park Isalo, Madagaskar

Zájezd Za přírodou a kulturou Madagaskaru – komfortněji - 2016

09. 10. - 25.10. 2016 / 17 dní / 14 nocí na Madagaskaru

Jedná se o fyzicky nenáročný zájezd na Madagaskar. Vyšperkovaný program zaměřený na zážitky a poznání madagaskarské přírody! Ubytování je zajištěno komfortní až luxusní (hotely a bungalovy) – např. hotel Andasibe (2 noci) a rezort Dunes (3 noci).
Doprava pohodlným minibusem.

Vhodný typ zavazadla: cestovní kufr nebo turistický batoh.

GARANCE MALÉ SKUPINY: 6-10 účastníků zájezdu

více...

Alej baobabů

Zájezd Madagaskar - Velký okruh - 2015

17. 10. - 11. 11. 2015 / 26 dní / 23 nocí na Madagaskaru

Zájezd na Madagaskar patří k tomu nejhezčímu, co můžete v rámci cestování zažít. Zájezd Madagaskar - Velký okruh je nabitý poznáním, ale zároveň jsou v průběhu programu zařazena i místa, kde si odpočinete a načerpáte síly na další poznávání.

Madagaskaru se přezdívá „osmý světadíl“ nebo „laboratoř bohů“. Většinu druhů, které žijí na Madagaskaru, nenajdete nikde jinde na světě. Madagaskar je jediné místo, kde se můžete s lemury setkat ve volné přírodě, kde žije více než polovina všech druhů chameleonů a roste sedm z osmi druhů baobabů. A k tomu Malgaši, snad nejusměvavější národ na světě, jehož předkové na Madagaskar připluli teprve před dvěma tisíci let z oblasti jihovýchodní Asie. Mají vlastní unikátní kulturu a zvyky, jejichž podstata rozhodně také stojí za prozkoumání. Během zájezdu Madagaskar - Velký okruh toho uvidíte a zažijete opravdu hodně!

Vhodný typ zavazadla: turistický batoh.

GARANCE MALÉ SKUPINY: 6-10 účastníků zájezdu

více...

Orangutan - Borneo

Za přírodními poklady Bornea a zlatem Bruneje

9. 8. - 1. 9. 2014 / 24 dní

Borneo – třetí největší ostrov na světě. Domov nejvzácnějších savců světa – nosorožců sumaterských, bornejských trpasličích slonů, orangutanů i charismatických primátů kahau nosatých, které nenajdete nikde jinde na světě. Divoká příroda ostrova Borneo má stále svá tajemství. Pojeďte s námi navštívit malajskou část tohoto kouzelného ostrova a sultanát Brunej!

více...

Ksukol ocasatý (Aye-aye)

Tropický Madagaskar (vč. parku Masoala)

2. 8. - 22. 8. 2014 / 21 dní / 18 nocí na Madagaskaru

Expedice TROPICKÝ MADAGASKAR (VČ. PARKU MASOALA) je vhodná pro všechny nadšence do zvířat a divoké přírody. Vrcholným zážitkem bude národní park Masoala s panenským tropickým pralesem sahajícím až k mořskému pobřeží, zapsaný na seznamu UNESCO. Takový býval Madagaskar před příchodem člověka: divoký, neprostupný, plný života... Podaří se nám najít tajemného nočního lemura Aye-aye? Odpočineme si na plážích ostrova Sainte Marie, u jehož břehů se vypravíme za majestátními keporkaky. V programu expedice TROPICKÝ MADAGASKAR (VČ. PARKU MASOALA) je zařazeno také několik soukromých parků, které umožňují skvělé možnosti fotografování zvířat.

více...

Východní Kongo a Rwanda

srpen - září 2014 / 23 dní

Cesta do srdce Afriky. Co vás zde čeká? Příroda v nejrozmanitějších podobách: endemičtí primáti, velcí afričtí savci, unikátní afroalpinská vegetace pohoří Ruwenzori, pohled do kráteru činné sopky Nyiragongo v národním parku Virunga, gorily východní v národním parku Kahuzi-Biega. Mrazivé pocity z návštěv památníků genocidy a skutečné rwandské věznice. Zúčastníme se lovu s tradičními Pygmeji v hlubokém konžském pralese... Tato cesta změní váš pohled na svět!

více...

Severní Madagaskar - Vanilkové pobřeží

15. 8. - 3. 9. 2013 / 20 dní / 18 nocí na Madagaskaru

Severní Madagaskar je domovem jedněch z nejohroženějších primátů světa - žije zde sifaka bílý, sifaka Perrierův a sifaka zlatokorunkatý. Na severu Madagaskaru najdete tropické pralesy i krasovou oblast tsingy. Severní Madagaskar je hlavní oblastí ostrova pro pěstování vanilky. Proto se jí také přezdívá "vanilkové pobřeží". 

více...