Dovolená Madagaskar

Baví vás cestovat? Hledáte nová témata pro své fotografie? Zajímáte se o přírodu? Chtěli byste pozorovat vzácná zvířata v jejich přirozeném prostředí? Splňte si své sny a vyzkoušejte exotické zájezdy zaměřené na poznávání přírody a kultury! Co třeba dovolená na Madagaskaru?

Kam vás naše zájezdy zavedou? Často do míst, která nejsou turisty příliš navštěvovaná. A někdy ani nejsou snadno dostupná. Zato uvidíte to, co se povede jen málokomu. Především se setkáte s tvory, o jejichž existenci jste možná zatím vůbec netušili. Při tom dbáme na to, abyste měli možnost přivést si domů unikátní OBRÁZKY z CEST.

Na většině zájezdů je po celou dobu přítomen prověřený místní, anglicky mluvící průvodce. Věříme, že je to správná cesta k hladkému průběhu zájezdu a zvládnutí bohatého programu. Vždyť nejdražší je na exotických cestách váš čas...

Aktuálně se specializujeme na Madagaskar. Dovolená na Madagaskaru patří k tomu nejhezčímu, co můžete během svých exotických cest zažít.

Dovolenou na míru a program speciálně uzpůsobený potřebám fotografů divoké přírody můžeme připravit také na ostrově Borneo.

Na našich zájezdech zvířata ve volné přírodě zaručeně uvidíte, a zblízka!

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s CK Novalja a CK Rajbas.

Sledujte nově přidané fotografie na facebooku.

SDÍLEJTE S NÁMI NAŠE NADŠENÍ Z PŘÍRODY!

Alej baobabů

Zájezd Madagaskar - Velký okruh - 2015

17. 10. - 11. 11. 2015 / 26 dní / 23 nocí na Madagaskaru

Zájezd na Madagaskar patří k tomu nejhezčímu, co můžete v rámci cestování zažít. Zájezd Madagaskar - Velký okruh je nabitý poznáním, ale zároveň jsou v průběhu programu zařazena i místa, kde si odpočinete a načerpáte síly na další poznávání.

Madagaskaru se přezdívá „osmý světadíl“ nebo „laboratoř bohů“. Většinu druhů, které žijí na Madagaskaru, nenajdete nikde jinde na světě. Madagaskar je jediné místo, kde se můžete s lemury setkat ve volné přírodě, kde žije více než polovina všech druhů chameleonů a roste sedm z osmi druhů baobabů. A k tomu Malgaši, snad nejusměvavější národ na světě, jehož předkové na Madagaskar připluli teprve před dvěma tisíci let z oblasti jihovýchodní Asie. Mají vlastní unikátní kulturu a zvyky, jejichž podstata rozhodně také stojí za prozkoumání. Během zájezdu Madagaskar - Velký okruh toho uvidíte a zažijete opravdu hodně!

Vhodný typ zavazadla: turistický batoh.

GARANCE MALÉ SKUPINY: 6-10 účastníků zájezdu

více...