Zájezd Madagaskar - Velký okruh - 2015

Zájezd na Madagaskar patří k tomu nejhezčímu, co můžete v rámci cestování zažít. Zájezd Madagaskar - Velký okruh je nabitý poznáním, ale zároveň jsou v průběhu programu zařazena i místa, kde si odpočinete a načerpáte síly na další poznávání.

Madagaskaru se přezdívá „osmý světadíl“ nebo „laboratoř bohů“. Většinu druhů, které žijí na Madagaskaru, nenajdete nikde jinde na světě. Madagaskar je jediné místo, kde se můžete s lemury setkat ve volné přírodě, kde žije více než polovina všech druhů chameleonů a roste sedm z osmi druhů baobabů. A k tomu Malgaši, snad nejusměvavější národ na světě, jehož předkové na Madagaskar připluli teprve před dvěma tisíci let z oblasti jihovýchodní Asie. Mají vlastní unikátní kulturu a zvyky, jejichž podstata rozhodně také stojí za prozkoumání. Během zájezdu Madagaskar - Velký okruh toho uvidíte a zažijete opravdu hodně!

Vhodný typ zavazadla: turistický batoh.

GARANCE MALÉ SKUPINY: 6-10 účastníků zájezdu

Termín:

17. 10. - 11. 11. 2015

Délka expedice:

26 dní / 23 nocí na Madagaskaru

Poznámka:

Uskutečnění tohoto poznávacího zájezdu je podmíněno dostupností vnitrostátních letenek. Ty mohou být vyprodány až v několikaměsíčním předstihu. S rezervací zájezdu na Madagaskar proto neváhejte!

Program expedice:

Hlavní body programu zájezdu Madagaskar - Velký okruh 2015: plavba po řece Tsiribihina pohodlnou motorovou lodí se zastřešenou palubou, skalní les v národním parku Tsingy de Bemaraha (UNESCO), ikonická Alej baobabů, rezervace Kirindy Forest - domov největší madagaskarské šelmy fosy, odpočinek a šnorchlování v Anakaonárodní park Isalo - madagaskarský Grand Canyon, národní park Andringitra - monumentální žulové pohoří, primární deštný les a největší lemuři Indri v národním parku Andasibe-Mantadia a mnoho jiného.

Stáhněte si tapety na plochu z Madagaskaru.

Detailní program expedice v PDF

Cena:

89.500,- Kč

Cena zahrnuje:

Mezinárodní letenka do limitu 30.000,- Kč (včetně všech letištních tax), vnitrostátní letenka na trase Morondava - Tuléar do limitu 200 EUR (včetně všech letištních tax), veškerá doprava pronajatým minibusem, terénními vozy, loděmi a volskými povozy, ubytování v hotýlcích a bungalovech střední třídy či kempech, strava během plavby po řece Tsiribihina a během kempování (viz detailní program), specializovaní průvodci v národních parcích a rezervacích, místní vládní turistické poplatky, pojištění CK proti úpadku, český průvodce a místní anglicky mluvící průvodce k dispozici po celou dobu zájezdu.

Cena nezahrnuje:

Strava neuvedená v detailním programu zájezdu, vstupy do národních parků a rezervací dle programu (cca 2.700 Kč), cestovní a storno pojištění, nápoje, spropitné a další výdaje osobní spotřeby, příp. vízum (v roce 2014 byl do země bezvízový vstup).

Poznámka: strava není součástí ceny zájezdu, kromě té výslovně uvedené v detailním programu. Hotelové restaurace nabízejí širokou škálu vynikajících pokrmů, z nichž si každý může vybrat dle svých preferencí.

Vedoucí expedice:

Ing. Monika Hrdinová

Madagaskar je mou vášní. Od roku 2011 se na tento úchvatný ostrov opakovaně vracím i s klienty. Prostředí ostrova dobře znám. Vím, která místa stojí za to navštívit, kde najít ve volné přírodě zvířata a kde se nejlépe fotografují. K hladkému průběhu zájezdu na Madagaskaru přispívá i přítomnost zkušeného, léty prověřeného místního průvodce, a to po celou dobu pobytu na Madagaskaru.

Nezávazná rezervace:

Zaujala Vás tato expedice? Neváhejte a kontaktujte nás.

Fotogalerie expedice: