Dovolená Madagaskar

Baví vás cestovat? Hledáte nová témata pro své fotografie? Zajímáte se o přírodu? Chtěli byste pozorovat vzácná zvířata v jejich přirozeném prostředí? Splňte si své sny a vyzkoušejte exotické zájezdy zaměřené na poznávání přírody a kultury! Co třeba dovolená na Madagaskaru?

Kam vás naše zájezdy zavedou? Často do míst, která nejsou turisty příliš navštěvovaná. A někdy ani nejsou snadno dostupná. Zato uvidíte to, co se povede jen málokomu. Především se setkáte s tvory, o jejichž existenci jste možná zatím vůbec netušili. Při tom dbáme na to, abyste měli možnost přivést si domů unikátní OBRÁZKY z CEST.

Na většině zájezdů je po celou dobu přítomen prověřený místní, anglicky mluvící průvodce. Věříme, že je to správná cesta k hladkému průběhu zájezdu a zvládnutí bohatého programu. Vždyť nejdražší je na exotických cestách váš čas...

Aktuálně se specializujeme na Madagaskar. Dovolená na Madagaskaru patří k tomu nejhezčímu, co můžete během svých exotických cest zažít.

Dovolenou na míru a program speciálně uzpůsobený potřebám fotografů divoké přírody můžeme připravit také na ostrově Borneo.

Na našich zájezdech zvířata ve volné přírodě zaručeně uvidíte, a zblízka!

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s CK Novalja a CK Rajbas.

Sledujte nově přidané fotografie na facebooku.

SDÍLEJTE S NÁMI NAŠE NADŠENÍ Z PŘÍRODY!

Park Isalo, Madagaskar

Zájezd Za přírodou a kulturou Madagaskaru – komfortněji - 2016

09. 10. - 25.10. 2016 / 17 dní / 14 nocí na Madagaskaru

Jedná se o fyzicky nenáročný zájezd na Madagaskar. Vyšperkovaný program zaměřený na zážitky a poznání madagaskarské přírody! Ubytování je zajištěno komfortní až luxusní (hotely a bungalovy) – např. hotel Andasibe (2 noci) a rezort Dunes (3 noci).
Doprava pohodlným minibusem.

Vhodný typ zavazadla: cestovní kufr nebo turistický batoh.

GARANCE MALÉ SKUPINY: 6-10 účastníků zájezdu

více...